En BüYüK CeMrE fAn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En BüYüK CeMrE fAn

Cemre fan sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Süper NickLer....

YazarMesaj
YaseminCi
En yoshyci süper mod[irem]
En yoshyci süper mod[irem]
YaseminCi

ismin nidir? : irem
siteyi nerden buldin? : Dolasırken
EN şeker olanı hangisi sana göre!? : Süper NickLer.... Msn198acim7
ruh halin niy qardaş:) : Süper NickLer.... 6gevezebt5nu4il1
Favorin ney ah çk mrk ettmm : Süper NickLer.... F3e20a10
Cemreciler Gücü :
Süper NickLer.... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Süper NickLer.... Right_bar_bleue

Siteyi beğendinmi? : Çok Beğendim=)

Süper NickLer.... Empty
MesajKonu: Süper NickLer....   Süper NickLer.... Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 3:53 pm

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmami$ YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa bogu$ursun.EnqeLLerLe doLuyum.
ÇôZmeye CaLI$ma SakIn…

Ben Günahkarım Cekerim Tineri BaLiyi Ciqarayı..Atarım Kendimi Bir BoşLuqun İçine..Ben Günahkarım Sen Vefasızsın..Sen Acımasızsın:

ßiz KAYSERİNİN Gerilim Saçan Sokaklarında Daha Kalem Tutmayı ßilmezken Esrar Sarmayı Adam Kesmeyi Sallama Çekmeyi Öğrendik
Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik.

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz.

Ne Paranın Delisi Ne --------in Gölqesi Ne ------nun ßekçisi Nede ----nin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk.

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun

SerSeriyim SerSeri SokakLardır Evim
DinLe Cici Kız DinLe
Sanıyorsun ki SerSeriLer AğLamaz
SerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamaz
İnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım.

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$ Vede umutLarI Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSerisi...

ALem Oyuncu Olmu$
Sokaklar Sahne
Sevdiqim ßir Kız Vardı
Oda OLmu$ Kahbe..

YoLda ßir Serseri GörürSen O Serseriye İyi ßaK BeLki Tanırsın O SerSeri kimDi İyi ßiLirDin öyLeSiye Seven İstikbaLden Ümüt ßekLeyen ßir Efendi Simdi Yıkılmıs Dünyası HayeLleriyLen ßeraßer Artık efendiLik OnDa Ne GezEr SerSeri'mi DiyeCekLeR ßırak desinLer GücenirSem NamerDim Ama Unutma GüLüm ßu SerSeRi Senin Eserin.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.!

Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne onLar ßeni KraL ßiliyor Kızdım mı Dünyayı Yıkar ßiliyorlar ßir Kız İçin ßu Kadar Düştüğümü ßilmiyorLar...

"lKâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé '':

Bizim KraL Olduğumuz Yerde Kimse
DEVLET Kuramaz , Bizim DEVLET
Olduğumuz Yerde Kimse KraL OlamaZ...

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k...:

Mesaj: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
msn için anlamlı nikler

Genelde msn de benım kullandığım anlamlı niklerdir aralarında güzeller var isteyen arkadaşlar kullanabilir
---------------------------------------------------------------------------
Her ŞeyBirini Sevmekle Başladı
Mücadelen Kaçanlar Mücadele Edenlerden Daha Fazla Yara Alırlar
Ölmekten Korkmayan Ölmez Çünkü Ölüm Kendisine Doğru Pervasızca Koşanı Vurmaz...
bize kalan insanlığa bırakmak istediğimiz değildi.binlerce fidan ektik halkın çölüne,su vermediler eğildi!!!!
'hayatın dikenleri üzerine düştüm ve kanıyorum'
Çağa Hançer Vuran Kor Düşüncemi,Deliller Getirde Yor Düşüncemi,Karanlığı Delen Işık Bendedir,Yeter!İnsaf Eyle Sor Düşüncemi!!
Kaç kere kovuldum cehenneminden,Kaç kere zorla cennete sokmaya çalıştılar beni, Şerefsiz sevdalarımın hesabını tutardım önce,
Biz Ne Yalanız Ne dolanız alın Şan Şöhret Sizin olsun Biz Falanız Filanız ..
Uslanma hiç hep deli kal Büyüme sakın çocuk kal Son harmanında sevdanınSuçüstü bulmalı ölüm; Ölürken de sevdalı kal
Ruhu Aşk, Muhabbet Mührüyle Damgalı Kalbi Kutsi Dava İle Sevdalı, Sinesi Heyecan Coşku Tufanı ve Şükür Notaları İle Örülmüş Biri
Karşılıksız sevebilmekse sevda,,Gercek seven küle dönmüş her cağda..Elim kolum bağlanmışsa kıyında,Sana olan sevdamdandır bilesin
»®»®»®»Yunus'La Balık Karnında, Yusuf'la Kuyuda Tanıştık Tanışalı Kıskandırdık Suyuda, Satmadık Dostları Bu Ömrü HELAL Yaşadık!!
Zincir soğuk, zindan yaş.. Belki biraz üşürüz.. Hele başım zindandan çıksında görüşürüz...!
Adamın biri üstadın birine ülkücülere,bırak bu itin peşinider,üstad;BUGÜN İTLE KURDU KARIŞTIRANYARIN ANASI İLE AVRADINIKARIŞTIRIR
ANLA SENİ SEVMEK İÇİN YARATILMIŞIM, YEDİ KAT GÖKTEN SENİN İÇİN İNDİM BEN, ANLA SENİ BULMAK İÇİN BEKLETİLMİŞİM:
Bozkır Töresi'dirKür Şad'ınTorunlarıKendisineYâr Olmayanı Ele Yâr Etmez,PusatlandıkFirar Gecesi Kaçırdık Onları Namusmuz Oldular.
Sevme ßeni Kızım Toz Toprak Kokarım, Sarkı Türkü ßiLmem Siir yazarım, Elini Uzatma Sakın Silah Diye Tutarım, Girme Rüyama Kızım Kafana Sıkarım, Cünkü ßen Allahına Kadar deLikanLiyim
Belki birgün özlersin başka adamlarla başka şehirlerde yürürken..Belki dolar gözlerin ama onlara belli etmessin..
Gidene KaL Demek ; ZavaLLıLara, KaLana Git Demek ; TerbiyesizLere, Dönmeyene Dön Demek; AcizLere, Hak Edene YoOoL Vermek; Bize Yakışır ..
Simdi dãhã İyi ãnLıyørum Ki , NéféS ãLmãk déqiLmiS yàSámãk , ÃtésLérdé yãnmáK Gibi ßir Séy Séni SENSİZ yãSãmãK
hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ, sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ..
Ölmekten Korkmayan Ölmez Çünkü Ölüm Kendisine Doğru Pervasızca Koşanı Vurmaz...
Kahbelik Gizli Yapılır Ama Gizli Kalmaz, Bedelsiz Yapılır Ama Cezasız Kalmaz....
Güzel kıyafetleri, biryantinli saçları, resmi arabaları, siyah gözlükleri ve korumaları vardır. Ama ruhları şeytandır.
bir çiçek sadece bir cicek bütün cicekleri kiskandirir. bütün cicekleri kendine hayran birakir ve adina dogal guzellik kazandirir.
Biz sevdiğimizi gün olur başımıza taç yaparız....Biz sevdiğimizi gün olur bağrımıza taş diye basarız...
derdinden verem olsam tutuşsam kerem olsum sürmem seni tenime yarama merhem olsan kurumuş yaprak olsam bir çorak toprak olsam içmem bir yudum senden kerbelada su olsan

1. zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları yanlızlığa,bilmeni istiyorum;yaşam ile ölüm arasındaki tek fark sensin
1. zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları yanlızlığa,bilmeni istiyorum;yaşam ile ölüm arasındaki tek fark sensin

ђєгкєร кєภ๔เภเ คгtเรt รคภıà๏г ค๓ค ๒เl๓เà๏гlคг кเ àöภєt๓єภ ๒єภเ๓ เรtє๔เğเ๓є г๏l เรtє๓є๔เğเ๓є à๏l ùєгเгเ๓!!!

neden ölümden korkaım ki?bn olduğumda o yoktu..o geldiginde de ben olmayacağım..

๔єг๔เ ๏lคภıภ ๔єг๓คภı, ๔єгt çıкคгคภıภ ๒єlครı ๏lยгยz...

ஐஐஐҳ̸Ҳ̸ҳ'''ÖzLeM'''ҳ̸Ҳ̸ҳ ஐஐஐ

güℓü öуℓєѕιηє ѕєνмєℓιѕιηкι ѕσяαηℓαяα ∂ιкєηι уσк ∂ιуєвιℓмєℓιѕιη

herkes engelli bitek кяαℓ∂αηмı кσякαяѕıη кαηυη∂αηмı вυηυ нαℓα ögяєηємє∂ιуѕєη 'кяαℓ'∂α вιzιz 'кαηυη'∂α(уαsαмαк ιçιη уαℓναямα∂iк öℓмєк ιçιη уαℓναяαуizм)

нєяzαмαη ѕєηιηℓєуιм ∂є∂ιğιη güη вιℓє уαηıм∂α уσктυη....

ђєгzค๓คภ รєภเภlєאเ๓ ๔є๔เğเภ ﻮüภ ๒เlє אคภı๓๔ค א๏кtยภ....

______кяαℓ∂αηмı кσякαяѕıη кαηυη∂αηмı вυηυ нαℓα ögяєηємє∂ιуѕєη 'кяαℓ'∂α вιzιz 'кαηυη'∂α_____

NaSıL s€nS!Zl!ğ! b€n YaRaTmAdIySaM tAdAcAğIn BeNs!zL!KtE bEn!m EsEr!m OlMuYcAk

Bütün aynalar seni gösteriyor yada sensizlik gördüğüm...

Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah''a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

Süper NickLer....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NickLer-2...
» NickLer-3...
» NickLer-11...
» NickLer-12...