En BüYüK CeMrE fAn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En BüYüK CeMrE fAn

Cemre fan sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi nin aşk sırları

YazarMesaj
=Juucin=
En Süper Erenci Admin
En Süper Erenci Admin
=Juucin=

ismin nidir? : melike
hgi admin : Melike
siteyi nerden buldin? : arkadaştan
EN şeker olanı hangisi sana göre!? : hepsi nin aşk sırları Msn198acim7
ruh halin niy qardaş:) : hepsi nin aşk sırları 6gevezebt5nu4il1
Favorin ney ah çk mrk ettmm : hepsi nin aşk sırları Bc907910
Cemreciler Gücü :
hepsi nin aşk sırları Left_bar_bleue150 / 100150 / 100hepsi nin aşk sırları Right_bar_bleue

Siteyi beğendinmi? : Evet çok beğendim..

hepsi nin aşk sırları Empty
MesajKonu: hepsi nin aşk sırları   hepsi nin aşk sırları Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 9:48 pm

Hepsi'nin 'Aşk' Sırları
Cemre
"Hiç reddedildin mi?" sorusuna "Hayır reddedilmedim, çünkü hiç teklif etmedim.Her zaman bana teklifler geldi." diye yanıtlıyor."Peki bir sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır, şuan için birisi yok." cevabını veriyor.

Gülçin
"Reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildim." diyor."Şuan sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır şimdilik öyle biri hayatımda yok" cevabını veriyor.

Eren
"Reddedildin mi hiç?" diye soruyoruz "Hayır reddedilmedim ama çok reddettim" diye cevaplıyor."Şuan biri var mı?" diye sorduğumuzda "Evet sevgilim var ve onu çok seviyorum" diyor.

Yasemin
"Hiç reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildimde reddettim de." cevabını alıyoruz."Şuan biri var mı?" sorusunada "Evet var." cevabını veriyor.
http://hepsi1fun.forumup.com/

hepsi nin aşk sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-